Alternatívne liečby rakoviny

od | júl 8, 2022 | Zdravie | 0 komentárov

Podľa National Cancer Institute v roku 2010 bolo diagnostikovaných 1 529 560 nových prípadov rakoviny.

To je veľa ľudí s nádorovým ochorením, ktorí budú bojovať s chorobou.

Rakovina má vplyv na každého v našom modernom svete. Je smutné, že krajiny s najvyšším komfortom a najrozvinutejším zdravotníctvom čelia najväčšiemu výskytu rakoviny.

Toxíny, vzduch, pôda a naše potraviny spolu so sedavým spôsobom života a zlé stravovacie návyky patria medzi najzákladnejších vinníkov výskytu rakoviny, ktorá sa šíri raketovým tempom.

Tradičné liečby rakoviny

Veľa ľudí dnes tvárou v tvár bojuje s rakovinou pomocou typických liečebných postupov. Ale výskumy stále viac odhaľujú, že tieto štandardné konvenčné liečby rakoviny môžu byť horšie ako rakovina samotná.

Podľa profesora Hardina B. Jonesa, ktorý študoval vplyv chemoterapie na pacientov s rakovinou je lepšie ju vôbec nepodstúpiť. Pred rokmi po štúdií povedal:

„Moje štúdie preukázali, že neošetrené obete rakoviny žili 4 x dlhšie ako ostatní, ktorí podstúpili chemoterapiu, rádioterapiu alebo chirurgický zákrok.“

Profesor Jones nie je jediný kto má tento názor. Mnohí lekári si uvedomujú temnú realitu dnešných tradičných liečebných postupov.

Kto najviac profituje z rakoviny?

Podľa mnohých, lekárske komunity v USA vrátane FDA podporujú farmaceutické spoločnosti, ktoré profitujú z predaja liečiv na rakovinu.

Jednoducho povedané: účelom liečby rakoviny je predĺženie života pacienta, čím sa zvyšuje aj spotreba liečiv, čo zabezpečuje zisk.

Už ste niekedy niekoho stratili kvôli rakovine? Videli ste ako toho človeka strácate a rozhodli ste sa pre chemoterapiu a ožarovanie ako poslednú možnosť na ich záchranu?  Je smutné, že práve lieky proti rakovine vysávajú z ľudí život. Ak ste to zažili, viete, o čom to je.

Takže, čo urobíte ak to budete Vy alebo Váš blízky? Budete na onkológií s miliónmi ďalších liečených ožarovaním a chemoterapiou?  Alebo sa budete sledovať a hľadať alternatívne riešenia?

Alternatívne liečby rakoviny

Gerson Therapy  je jedným z najznámejších programov alternatívnej liečby rakoviny. Začal ju v roku 1920 Dr. Max Gerson. Táto liečba zahŕňa biopotraviny, kávový klystír, detoxikáciu a užívanie prírodných doplnkov, ktoré pomôžu telu pri liečbe rakoviny.

Gersonov inštitút sa nachádza v San Diegu a bol založený v roku 1977 Charlotte Gersonovou, dcérou Dr. Gersona. Toto centrum poskytuje ucelenú a komplexnú liečbu moderných chorôb.

Sú presvedčení, že telo každého človeka má schopnosť liečiť sa samé, ak mu dopomôžeme. A to nie je všetko. Ak sa rozhodnete svojmu telu poskytnúť správnu výživu, kvalita Vášho života nemusí nijako dramaticky klesať ako u tradičných liečebných postupov ako ožarovanie alebo chemoterapia. Môžete sa cítiť lepšie aj napriek chorobe v tele.

Viac informácií na: https://gerson.org/

Ďalšie články na túto tému

Komentáre k článku

0 komentárov

Odosla komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pin It on Pinterest

Share This